• טרי
10 סלפי טבעת אור עם 50 להארכה חצובה Stand & גמיש מחזיק טלפון עבור זרם חי/איפור, UBeesize מיני Led מצלמה Ringlight עבור וידאו של YouTube, תואם עם iPhone/אנדרואיד (ורוד)

10 סלפי טבעת אור עם 50 להארכה חצובה Stand & גמיש מחזיק טלפון עבור זרם חי/איפור, UBeesize מיני Led מצלמה Ringlight עבור וידאו

Rating 
ILS 53.98

של הסחורה
במלאי

【Dimmable טבעת אור】UBeesize 10" רינג לייט כולל 3 צבעים בהירים (חם, לבן קר, אור יום) ו-11 רמות בהירות בכל צבע, 33 אפשרויות בסך הכל.אתה יכול לבחור כל אפשרות, בין אם יש הגדרה מושלמת. 【מתכווננות לאורך או לרוחב אפשרויות.מה שהופך את זה קל למקד את טבעת אור על הנושא שלך בכל זווית, מושלם עבור בהזרמה בשידור חי, שיחות וידאו, שטוח שכב, לקחת selfies או יותר. 【גמיש מחזיק טלפון מן הטבעת】מאשר הצבת את הטלפון הסלולרי מחוץ הטבעת, הטבעת שלנו אור גדול מספיק שאתה יכול למקם את הטלפון הנייד. בתוך הטבעת כדי להפוך את רוב המעגל הזה אור. 【Bluetooth מרחוק אחריות לכל החיים】זה מגיע עם Bluetooth שלט רחוק, כך שאתה אפילו לא צריך לגעת הטלפון הסלולרי שלך כדי להפעיל את הווידאו או selfie.UBeesize מספק 3 שנים אחריות החלפה לכל חלק בטבעת זו לעמוד באור סט (טבעת אור, חצובה stand, Bluetooth שלט רחוק).UBeesize טבעת לעמוד באור/ טלפון חצובה Stand/ חיים בזרם לעמוד עם 10" הובילו טבעת אור 10.2" Dimmable טבעת אור 3 האור מצב צבע (לבן חם, צהוב, לבן חם), ובכל מצב יש 11 רמת הבהירות.מושלם אור נוסף על איפור, צילום, מה שהופך את קטעי וידאו, קריאת ספרים, בשידור חי! 3-דרך חצובה ראש מתכוונן ראש חצובת מאפשר לך למצוא את זווית מושלמת כדי להאיר את הנושא, הופך את התמונה שלך, או livestreaming בקלות.להארכה חצובה Stand עשוי אלומיניום באיכות גבוהה, חצובה לעמוד משתרע 15 מ"ל 50", זה יהיה לפגוש את כל המצבים שאתה צריך.Bluetooth תריס מרחוק מחובר באמצעות Bluetooth, מבצעי עד 30 מטרים (10 מטר).לא להיכשל כדי ללכוד כמה תמונות בלתי נשכחות וקטעי וידאו.בתיבה 1x טבעת אור 1x חצובה לעמוד 1x גמיש מחזיק טלפון 1x Bluetooth שלט רחוק 1 x חצובה הר מחזיק טלפון 1x מדריך למשתמש.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה