• טרי
ד ר זיעה דיאודורנט דאודורנט רפידות עבור יתר קליניים כוח להפחית הזעה במשך 7 ימים עבור גברים & נשים, 10 בבית השחי, ללא בישום, 10 לסמוך.

ד ר זיעה דיאודורנט דאודורנט רפידות עבור יתר קליניים כוח להפחית הזעה במשך 7 ימים עבור גברים & נשים, 10 בבית השחי, ללא בישום,

Rating 
ILS 26.68

של הסחורה
במלאי

קליני כוח דיאודורנט הגנה : מעבדה-נבדק קלינית מוכחת כדי להפחית זיעה במשך 7 ימים.חזק דיאודורנט יעילות : ד " ר זיעה מכיל את הרמה הגבוהה ביותר של זיעה הגנה זמינה ללא מרשם.קל לשימוש השחי כריות : כוללת 10 פרימיום בבית השחי זיעה רפידות כדי לספק מושלם מינון יישום, עבור עד 70 ימי לטווח ארוך זיעה הגנה.עוצב עבור הזעת יתר בבית השחי : שלנו-דיאודורנט דאודורנט מתאים לגברים, נשים, וכל אחד מסתכל על מנת לחסום את הזיעה.בטוח & הוכח : אלכוהול חינם & ניחוח ללא דאודורנט הנוסחה.עוצב עבור הזעת יתר בבית השחי.מתאים עבור גברים ונשים.אלכוהול-חופשי, ניחוח ללא דאודורנט הנוסחה.התמודדות עם הזעת יתר או פזרני מזיע?תמיד מחפשת מרשם-כוח דאודורנט או פתרון להפסיק מהזעת יתר?אם כן, אז אתם בטח מחפשים את הטוב ביותר-דיאודורנט דאודורנט אתה יכול למצוא.אנחנו מקבלים את זה.ואנחנו כאן כדי לעזור.ד " ר זיעה קליני של כוח-דיאודורנט רפידות תכונה 15% אלומיניום כלוריד-דיאודורנט דאודורנט הנוסחה.זה החזק ביותר דיאודורנט הגנה זמינה ללא מרשם או מחוץ מרשם דיאודורנט דיאודורנטים.במעבדה בדיקות, על גברים, נשים, יישום יחיד של ד " ר זיעה קליני של כוח-דיאודורנט דאודורנט היה קליניות מוכחת כדי להפחית זיעה בבית השחי למשך 7 ימים.ד " ר זיעה קליני של כוח-דיאודורנט הדאודורנט מגיע תוך 10 קל לשימוש, מראש ספוג זיעה בבית השחי רפידות.כל בית השחי הפנקס מכיל את המינון האידיאלי כיסוי עבור שני בתי השחי.כדי להחיל ד " ר זיעה, בצע את ההוראות הבאות : 1. חלים נקי ויבש השחי בלילה לפני השינה. 2. לחץ על ד " ר זיעה בבית השחי לרפד היטב את העור.משטח אחד מכיל יישום אחד עבור שני בתי השחי.תן אוויר יבש. 3. החשיפה של משטח לפח לשטוף את הידיים מיד.Pro-טיפים לקבלת התוצאות הטובות ביותר : - ד " רזיעה חזק דיאודורנט היעילות עולה בקנה אחד עם השימוש.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, למרוח 3 פעמים בתוך השבוע הראשון.לאחר מכן, השתמש ד " ר זיעה שבועי או לפי הצורך. - כדי להפחית את הגירוי, מגבת יבשה השחי לפני מלטף או לחיצה על משטח המגע על העור.לא לשפשף. - אין להשתמש ד " ר הזיעה מיד לאחר גילוח או על עור מגורה.זיעה היא טבעית קירור תגובה פיזית או גורמים סביבתיים, כולל חום, מתח, תנועה.הזעת יתר הוא מצב שבו מישהו מזיע כמו סוס גם בלי גורמים אלה. 1% של אנשים אשר חווים מוגזם זיעה יש בעיה רפואית הנקראת הזעת יתר, אשר רופאים מבינים להתרחש כתוצאה של פעילות יתר של בלוטות הזיעה.ד " ר הזיעה מראש ספוגה זיעה בבית השחי רפידות מכיל 15% אלומיניום כלוריד, מה שהופך את זה הכי חזק זיעה הגנה זמינה ללא מרשם.ד " ר הזיעה הנוסחה מופעל על ידי לחות כדי ליצור יעיל של הזיעה-מניעת מחסום זה מפחית באופן משמעותי זיעה לתקופה של עד 7 ימים.ד " ר הזיעה מכילה את רוב אלומיניום כלוריד – זיעה-מניעת המרכיב הפעיל זמין ללא מרשם.בזמן כספת, אלומיניום כלורי דיאודורנטים יכול לגרום לגירוי העור, מומלץ למי צריך עוד זיעה הגנה.אלומיניום כלוריד הוא מרכיב פעיל זה משמש לעתים קרובות מרשם כוח antiperspirants כדי לחסום את הזיעה.זה מאוד יעיל מאז זה יכול ליצור רושם חזק יותר, עמוק יותר מחסום נגד זיעה לעומת אלומיניום מלח תרכובות.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה