• טרי
2406 PcsTagging האקדח קיט כולל Liumai תג אקדח, 5 מחטי פלדה, 2000 ברור הדוקרנים מחברים, 400 חתיכות בגדים מחיר תווית (אפור-כחול)

2406 PcsTagging האקדח קיט כולל Liumai תג אקדח, 5 מחטי פלדה, 2000 ברור הדוקרנים מחברים, 400 חתיכות בגדים מחיר תווית (אפור-כחול)

Rating 
ILS 20.98

של הסחורה
במלאי

[ גדול קטן המסמן את מחיר ] כמות גדולה של פלסטיק מחברים הדוקרנים(2000pcs), מחטים(5pcs) הן בתוספת כדי Liumai תיוג האקדח.היא גם מגיעה עם הרבה ( 400pcs ) תגי מחיר.קטן גדול המסמן את המחיר. [ ה מציל חיים עבור חנויות קטנות וגם בשוודית ] תוספת נחמדה לעסק קטן חנות יד שנייה לשימוש בתוך חנות בגדים, הבעלות, מכירות, מכירות חצר.שמירת כל כך הרבה זמן, לא צריך לדאוג על תווית יורד.שימושי עבור כל בסיסי תיוג צריך. [ קטן וחזק גיזמו ]חלים ילד תג של אביזרים, לשווק בגדי ילדים.נהדר עבור ג ' ינס, רגיל, עבה יותר בדים.Retagging בגדים עבור מכירות ביתיות, מכירות חצר.לשים את גודל תוויות בגדים משומשים עבור לקוחות חסרי בית על הסיוע במרכז, וכן הלאה. [ הרבה יותר קל מאשר באמצעות סיכות ביטחון ] את החבילה מגיעה עם הוראות מפורטות, כך שאתה יכול ללמוד להשתמש התיוג הזה האקדח בתוך דקה אחת.אנא לראות את סרטון ההדרכה כדי לוודא את המחט כמו שצריך. [ שימוש אמצעי זהירות ] תוספת מכסה כובע עם רצועת יד יכול להגן על המחט כאשר אינו בשימוש.זה עלול להשאיר גלוי הבור אם נעשה שימוש מאוד עדין בסדר בדים.אז כדאי מאוד לצרף אטב התפרים של הבגד או על תפור-בתוויות כדי להסתיר את החור ככל האפשר.תיוג האקדח להגדיר את התווית על בגדים עם תוויות מחיר ערכת מחטים.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה