• טרי
GOUCER ספורט שעון חכם פדומטר קצב הלב, לחץ הדם ניטור המתקשר מידע בריאות שיתוף Bluetooth שעון Bluetooth שעון ספורט פדומטר (צבע : שחור)

GOUCER ספורט שעון חכם פדומטר קצב הלב, לחץ הדם ניטור המתקשר מידע בריאות שיתוף Bluetooth שעון Bluetooth שעון ספורט פדומטר (צבע

Rating 
ILS 182.96

של הסחורה
במלאי

▲ Hd, מסך מגע : מסתבר, כאשר אתה תרים את היד, וכן את הפעלת מסך מגע קל ונוח. 240 X240 פיקסלים גלוי על שיחות נכנסות ו הודעה תזכורות, high-definition הדמיה, ואת התמונה ברורה ועדינה. ▲ ניטור בזמן אמת : שעון ישירות מוניטור לחץ דם, חמצן בדם, את לחץ דם, גזים בדם ניטור שיטה המבוססת על הדופק מוליכות טכנולוגיה.התוצאות נמדדות על השעון והוא יכול להיות מוצג על המשמר בכל עת. ▲ מתוצרת עצמית אישית חייג : DIY עצמית יצר חיוג ששייך האישיות שלך, בחר את הטלפון הנייד האלבום תמונה או Selfie לערוך סצנה שונה אפקטים באמצעות האפליקציה, כמו שלך ואישיות יוצאת דופן את החוויה. ▲ IP67 עמיד למים : worry-free לובשת, עם מעולה איטום ואבק עמידות, הוא לא מפחד להירטב, וזה יכול להיות משוחק בימים גשומים. ▲ מגנטי טעינה : 7 ימי חיי סוללה ארוכים, להיפטר בעיות של טעינה בעת נסיעה.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה