• טרי
iHealthComfort רחיץ חשמלי מחומם, שמיכה,חימום נסיעות צמר לזרוק,גבוה בינוני נמוך טמפ 'אפשרויות,30/45/60mins כיבוי אוטומטי שעון עצר(55x 40)(גריי)

iHealthComfort רחיץ חשמלי מחומם, שמיכה,חימום נסיעות צמר לזרוק,גבוה בינוני נמוך טמפ 'אפשרויות,30/45/60mins כיבוי אוטומטי שעון

Rating 
ILS 39.51

של הסחורה
במלאי

????【רחיץ】DC 12 וולט במכונה מחוממת נסיעה במכונית שמיכה חשמלית-מחוממת המתחבר לשקע מצית הסיגריה של המכונית שלך שקע. ????【חום אפשרויות】3 רמות חום לשליטה על רמות נוספות של חום ונוחות.מצויד בתרמוסטט כדי לשמור על חום קבוע. ????【כיבוי אוטומטי】מצויד 30/45/60 דקות כיבוי אוטומטי שעון עצר כדי לחמם אותך, לשמור עלייך וגם לא לרוקן את הסוללה שלך. ????【מהיר חום】מהר חום-up & נהדר עבור חורפים קרים, טיולים, מחנאות, RV של, או מצבי חירום. ????【נוח】100% רך, באיכות גבוהה פלנל חמים, חום נותן לך חמים ונעים לרכב.פתח את השמיכה ולכסות את הגוף.תקע אותו לתוך מכונית המצית.לחץ על בחר/כיבוי כדי לבחור היי/לרפואה/Lo זמני או לכבות אותו.לחץ הזמן לבחור את 30/45/60 דקות כיבוי אוטומטי זמן.זה יהיה באופן אוטומטי להפסיק חימום, אשר תוודא safty אם אתה שוכח לכבות או לנתק את השמיכה.נשלף הפקק מאפשר שמיכה להיות שטף, כך שהוא יכול לשמש במשך שנים(לשטוף במים קרים ולייבש בעדינות הגדרות).על מנת לשמור על צבע ומרקם של חומר, gentlly יד לשטוף כדאי בביוטי-פרי.אנא הקפד לנתק את חוט חשמלי הראשונה.היד בקר, חשופים כבלים לא יכול להיות שטף.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה