• טרי
מאתר מפתחות, Manewwen פריט מאתר מפתחות אבודים Finder עבור אנדרואיד/iOS, Bluetooth Smart Tracker למצוא מפתחות, תיקים ועוד, Finder טלפון בנגיעה אחת למצוא & אנטי-אובדן תפקוד.

מאתר מפתחות, Manewwen פריט מאתר מפתחות אבודים Finder עבור אנדרואיד/iOS, Bluetooth Smart Tracker למצוא מפתחות, תיקים ועוד,

Rating 
ILS 59.98

של הסחורה
במלאי

★【מאתר מפתחות עם App עבור טלפונים】המפתח finder מחובר לטלפון באמצעות Bluetooth אגוז האפליקציה.הוא תומך עבור אנדרואיד ו-i OS הטלפון.הפריט finder יש נגיעה אחת למצוא, מקום שיא ואנטי-אובדן תפקוד.הארנק finder, מחזיק מפתחות מאתר תיק finder ואפילו finder טלפון.המפתח למציאת איתור יעזור לך לא לבזבז זמן בחיפוש אחר דברים. ★【אנטי-אובדן פונקצית】את המפתח החכם finder טלפון סלולרי להישאר מחובר באמצעות Bluetooth.את התראת מצב, ברגע של חיבור Bluetooth טווח, המפתח גשש טלפון סלולרי יגרום רעש שמזכיר לך את הפריטים שלך. ★【נגיעה אחת למצוא】המפתח מאתר זה עושה את הרעש הזה עוזר לך למצוא את הפריטים במקומם במהירות; לחץ פעמיים על הלחצן האלחוטי key finder כדי להפוך את צלצול הטלפון שלך ולמצוא את הטלפון הנייד שלך במהירות. ★【מאתר מפתחות מאתר עם סירי קיצור】גולת הכותרת של גרסה חדשה זו key finder היא Siri קיצור דרך.רק להגיד "סירי, למצוא את המפתח" כדי להפוך את המפתח למציאת הטבעת אם יש לך טלפון ios.אגוז האפליקציה זוכרת את המיקום האחרון של bluetooth ניתוק על המפה, אשר יספק רמזים כדי למצוא את פריטים שאבדו. ★【חיי סוללה ארוכים ותמיכה】לבוא עם תוספת החלפת סוללה CR2032 (סוללה נוספת key finder), כל סוללה ניתן להשתמש במשך 10 חודשים.אנו מספקים תמיכה טכנית.אם יש לך שאלות בנוגע key finder, אל תהסס ליידע אותנו (לעשות את החזר או לשלוח מחליף).מאתר מפתחות, Manewwen פריט מאתר מפתחות אבודים Finder עבור אנדרואיד/i OS,.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה