• טרי
עץ תיבול Beewax - שעוות דבורים רהיטים, פתרון מלא ריהוט אכפת לי Beewax פולנית, ריהוט לבית אכפת לי שעווה רהיטים כדי לייפות & להגן על (א)

עץ תיבול Beewax - שעוות דבורים רהיטים, פתרון מלא ריהוט אכפת לי Beewax פולנית, ריהוט לבית אכפת לי שעווה רהיטים כדי לייפות &

Rating 
ILS 76.95

של הסחורה
במלאי

❀【קל להשתמש】עובד כדי להסיר סימני גרירה, גריז, לכלוך, ולכלוך משטחים צבועים.בטוח לשימוש על כל סוגי עץ מעובד.מנקה ומעצב רצפות עץ, כמו גם!פשוט לכוון, למרוח ולנגב לצפות שנים של הצטברות להיעלם לפני העיניים שלך. ❀【פתרון מלא ריהוט אכפת לי】להביא משעמם רהיטים לחיים עם עץ תיבול Beewax.מסיר שנים של שעווה ולכלוך הצטברות כדי לשחזר את המראה של הרהיטים הישנים שלך.זה כל המטרה Beewax לא רק מנקה את עץ רהיטים, ארונות עץ אבל גם מצחצח אותם כדי לתת להם ברק טבעי!. ❀【טריים מריחים ריח】את הדונג נותן ריח דבש, עוזב את המטבח ריח פריך, נקי לאחר כל שימוש. ❀【בשימוש נרחב】לכל מטרה עץ תיבול beewax לא רק מנקה ומעצב את ריהוט עץ, אבל גם מצחצח טיק, עתיק או מודרני, רהיטים, שולחנות, כסאות, ריצוף, ספסלים ועוד. ❀【שירות】תהסס לפנות אלינו אם אתה לא מרוצה.אנו נשמח לענות תוך 24 שעות.שביעות הרצון שלך היא הגדולה ביותר שלנו, הלוואי!לבסוף, אני מאחל לך חג מולד שמח!. מפרט : גודל : 5x3.8cm/2x1.5in-מרכיבים : טבעי שעוות דבורים. תיאור : 1. לשטוף את הרהיטים ויבש זה. 2. מורחים את המוצר באופן שווה על הרהיטים עם ספוג או סמרטוט. 3. לחכות 30 דקות, ולאחר מכן לנגב ולהבריק שוב ושוב עם מגבת נקייה. 4. הוא טען כי תזונה צריכה להישמר במשך כ-15 שעות, אשר תורמת את החדירה של שעוות דבורים לתוך העץ בתוך המוצר סטטוס : דונג מעל 18°-24° היא צמיגה נוזלי שעוות דבורים בצקים מוצק מתחת לגיל 18°-24° (זה לא ישפיע על השימוש במוצר בשתי המדינות) חבילה כללה : 1x עץ בטעם שעוות דבורים. 1x ספוג הערות : עקב מדידה ידנית, בבקשה לאפשר מדידת סטיית. בשל שונות צגים, אפקטים של תאורה, על הצבע המקורי של הפריט עשוי להיות שונה מעט מן הצבע שמוצג בתמונה.

הוא גדול מהמידע

--size:5x3.8cm/2x1.5in :
--Ingredients:
natural beeswax.
--Description:
--1. Wash the furniture and dry it. :
--2. Spread the product evenly on the furniture with a sponge or rag. :
--3. Wait 30 minutes, then wipe and polish repeatedly with a clean towel. :
--4. It is claimed that nutrition needs to be maintained for about 15 hours, which is conducive to the penetration of beeswax into the wood interior :
--Product status:
--Beeswax above 18°-24° is viscous liquid :
--Beeswax is a pasty solid below 18°-24° :
--(This will not affect the use of the product in the two states) :
--Package Included:
--1x wood flavored beeswax. 1x sponge :
--notes:
--Due to manual measurement, please allow measurement deviation. :
--Due to different monitors and lighting effects, the actual color of the item may be slightly different from the color shown on the picture. :

מוצרים בקטגוריה