• טרי
מחשב אלחוטי עכבר, Guuueoo 2.4 G נייד שקט עכבר ארגונומי עם מקלט USB, 3 DPI מתכוונן, 6 כפתורים-עכבר אופטי עבור המחשב הנייד, מחשב, מחשב לוח (שחור)

מחשב אלחוטי עכבר, Guuueoo 2.4 G נייד שקט עכבר ארגונומי עם מקלט USB, 3 DPI מתכוונן, 6 כפתורים-עכבר אופטי עבור המחשב הנייד,

Rating 
ILS 16.48

של הסחורה
במלאי

✔【אור עיצוב ארגונומי】 משודרג משטח מט & ארגונומי ייחודי עקומת עיצוב, מקצועי החלקה פסים בצד, אשר מקרוב מתאים לכף פני השטח, מה שהופך את זה יותר מרתק ומתאים הפחתת עייפות מן לשימוש לטווח ארוך.העכבר עם תוחלת חיים של 3,000,000 הקשות לעבוד ביצועים מושלמים.בחירה טובה עבור המשרד ,משחקים, ועבודה. ✔【פיגור חינם &יציב הסמן】 אלחוטית 2.4 GHz טכנולוגיה, מספק חזקה נגד התערבות היכולת, עם יותר יציב הסמן, לפתור את הבעיות של העכבר כשל, עיכוב, והתערבות.להבטיח בעת שימוש יותר מיקום מדויק ומהיר עבור העברת נתונים .את מרחק שידור יכול להגיע 33 רגל/10 מטרים.מעולה עכבר אלחוטי לבית ולמשרד, ואתה יכול ליהנות ממנו. ✔【כפולה-מצב חיסכון בחשמל】את עכבר המחשב מגיע עם אינטליגנטי אוטומטי למצב שינה ו מתג פיזי כפולה מצב חיסכון בחשמל, אשר יכול להאריך מאוד את חיי הסוללה.אם לא נעשה שימוש במשך 10 דקות, הוא ייכנס אוטומטית במצב שינה כדי לחסוך בחשמל.ואז לחץ על העכבר כדי להפעיל שוב.או ישירות לכבות את מתג פיזי בחלק התחתון של העכבר כדי לחסוך חשמל.(הערה : סוללת AA לא כלול). ✔【3 רמת חינם DPI מתכוונן】3 רמות : 800, 1200, 1600 DPI, אתה יכול באופן חופשי לשנות את הסמן רגישות בהתאם לפעילות שלכם.DPI 800/1200 יכול לשמש עבור יומית במשרד.DPI 1600 יש רגישות גבוהה יותר, והוא מאוד מתאים למשחקים.מקלט USB ננו יכול להיות מאוחסן בתוך האחורי של העכבר, תומך ב-USB.לא צריך כל נהג, פשוט Plug and Play השקט העכבר ישירות. ✔【אוניברסלי תאימות】את העכבר האופטי האלחוטי עובד בצורה מושלמת עבור Windows 2000/2003/ XP/Vista, Win 7/8/10, Mac OS 10, או מאוחר יותר.הגדול העכבר מתאים לפעילויות שונות, למשל : בית, משרד, נסיעות, וכו'.אבטחת איכות : כדי לספק לך באיכות גבוהה, לאחר שירות ומכירות, שנה אחת באיכות אחריות עבור מחשב זה עכבר Guuueoo.(מופעל על ידי 1*סוללת AA (לא כלול). 2.4 G אלחוטי ללא השהיה חיבור חינם.יותר יציב ואמין מרחק שידור עד 33 רגל (10 מטר).Plug and play, אין נהג נדרשת התקנה. (את מקלט ה-USB על החלק התחתון של העכבר).עיצוב ארגונומי, מט מרגיש.את החלקה לצד. גושים וחלקות משטח מט, בשילוב עם ארגונומי עיצוב כיפה, לספק תמיכה מספקת על כף היד שלך, ומאפשר לך לעבוד &לשחק בנוחות במשך זמן רב.כפול מצב כדי לחסוך חשמל.מצב שינה חכם & מתג הפעלה/כיבוי. כדי להציל כוח ,נורית החיווי יוצג כדי להודיע מתי את העכבר פעיל. (רק 1 סוללות AA חובה).השקט לחץ.לבחור Guuueoo שקט העכבר, אתה יכול ליהנות את אותו לחץ מרגיש עם מעל 90% פחות לחץ על רעש.(בצד הכפתור לא מושתק).דיוק גבוה : .3 DPI מתכוונן (800-1200-1600), לייזר ברמה מנוע מבטיח חלק הסמן שליטה ודיוק מעקב על כל משטח כמעט.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה