• טרי
XSKN פרימיום נייד מדבקה עבור Microsoft Surface Pro 6 / Surface Pro (5th Gen) / Pro 4 דיוק-לקצץ כיסוי אולטרה דק בועה חינם מדבקות נשלף המגן (כסף)

XSKN פרימיום נייד מדבקה עבור Microsoft Surface Pro 6 / Surface Pro (5th Gen) / Pro 4 דיוק-לקצץ כיסוי אולטרה דק בועה חינם מדבקות

Rating 
ILS 28.48

של הסחורה
במלאי

תאימות : תוכנן במיוחד עבור Microsoft Surface Pro 6 (2018+), Surface Pro 5 (/חדש Surace Pro 2017+) לאמץ את מיטב פוליאסטר תרמופלסטי עיבוד טכנולוגיה, resotore המקורי צבע, מגע הרגשה של המחשב הנייד שלך.עמיד למים, dustproof, להגן על המחשב הנייד נגד נוזלים, אבק ומזהמים אחרים.קל ליישר העליון מדבקה כדי לוגו חור בעיקר, ואז קצוות/פינות של המחשב הנייד הגוף, להדביק אותו על המחשב הנייד בקלות 4. לאט לאט לקלף את שאר גיבוי נייר, להדביק את החצי השני העור באותו הזמן 4-1.אם היישור הוא תהליך לא טוב, אתה יכול לאט קח את זה משם, אז מחדש, יישור, להדביק שוב 5. להשתמש בניגוב מטלית לנגב את המחשב הנייד ולסחוט בועות.סוף סוף, בועות להיות נעלם; מדבקה מתאימה השטח לוגו חור מחשב נייד העליון בצד טוב.להדביק עוד חתיכה באותה דרך 6. אם מדבקות אין להדביק ובכן, אנא צור קשר עם המוכר על הפעם הראשונה.אנחנו יכולים לעזור לך לפתור את זה בקרוב.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה