• טרי
XWT, שדרוג הטלפון הסלולרי לעמוד, שולחן עבודה מתקפל נייד מחזיק טלפון, טלפון לסבול מתאים עבור טלפונים / טבליות עד 12.9 אינץ ' (שחור)

XWT, שדרוג הטלפון הסלולרי לעמוד, שולחן עבודה מתקפל נייד מחזיק טלפון, טלפון לסבול מתאים עבור טלפונים / טבליות עד 12.9 אינץ

Rating 
ILS 16.48

של הסחורה
במלאי

【עיצוב ייחודי】שולחן מתקפל נייד הולדר, סט מתקפל הרמת זווית רב התאמת עיצוב אחת.את כל המשקל של הבסיס הוא כבד יותר, מה שהופך את הטלפון הנייד ו-tablet מוצק יותר.כל הזרקת סיליקון פד משמש בתחתית היטב לייצב בכל זווית. 【תכונות מוצר】את biaxial עיצוב בסיס מסתובב 0~90 מעלות והתמיכה מסתובב 0~55 מעלות.התאם את זווית כרצונך כדי לספק מגוון רחב של תנוחות. 【אינטימי עיצוב】מתחשב עיצוב, מילואים נמל הטעינה, יכול להיות מחובר כבל טעינה, אוזניות, טעינה תוך לימוד שני לא לדחות את זה. 【מוצר יתרון】לשחרר את הידיים שלך וליהנות מהחיים.חינם עלייתו ונפילתו, לא עושים phubber.ביד אחת להרים ולשים, לא צריך להתקין, קל לשים את הציוד. 【המוצר חומר】ABS+ תעופה סגסוגת אלומיניום + הגנת הסביבה סיליקה ג ' ל.על פריט זה※חדש שולחן עבודה מתקפל טלפון סלולרי לעמוד, ללא הרמת משולב מתקפל, זה שולחן העבודה של הטלפון הסלולרי עומד אתה רוצה.※לשמור על שדרוג, רק עבור חוויה טובה יותר.התקנה, קל לקפל, קומפקטי ונייד.※ידיים משוחררות, להקל על הכתף והצוואר, עייפות.נוח.נוח, להביא את שמחת החיים.※הוא קטן ולא תופס מקום קטן.הוא ממש קטן.זה הולך בכל מקום.זה משמש בכל מקום.זה נוח עבור הובלה ואחסון.※החברה, לא רועד.בסיס יציב עם יכולת השפעה חזקה.לאזן את מרכז הכובד, העניין אינו נופל.※לצפות בסרט מבלי לחסום את המסך.עומק החריץ מתאים את הטלפון מסגרת, כך שזה לא יחסום את המסך.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה