• טרי
מגנטי משקפי קריאה לגברים מתכת+TR90 גדול רחב חצי מסגרת סביב הצוואר תלוי אור כחול חוסם את הקוראים על ידי KIYOJIN (זהב+חום, 2.5)

מגנטי משקפי קריאה לגברים מתכת+TR90 גדול רחב חצי מסגרת סביב הצוואר תלוי אור כחול חוסם את הקוראים על ידי KIYOJIN (זהב+חום, 2.5)

Rating 
ILS 32.98

של הסחורה
במלאי

בהתבסס על משוב מן הדור הראשון של הרוכשים, יצרנו מוצר שיפורים : 1. להגדיל את הגודל של המשקפיים, ולהוסיף ציר עיצוב, אפילו עם פנים גדולים הראש יכול להיות משוחק. 2. לשנות את כרית האף כדי סיליקון, אשר מתאים את האף יותר בנוחות. 3. המסגרת עשויה מתכת TR90, אשר הוא מוצק יותר איכות, מרקם מלא משודרג.(זהירות : לא לשים את זה ביחד עם חפצים חדים. כדי להימנע מגרד את המשקפיים, ולהימנע ממגע עם מים כדי לגרום חמצון של ציפוי שכבה של המשקפיים).לא צריך לבזבז זמן לחפש את הקוראים, ולתלות אותו מסביב לצוואר שלך, אתה תהיה מסוגל בקלות לסחוב אותם.אם יש לך רעיונות יותר טובים והערות על המוצר, אנא צור איתנו קשר, אנחנו מאוד שמחים לשמוע תגובות.אם אתה לא מרוצה עם המוצר, אל תדאג לאחר מכירות בעיות, פשוט לפנות אלינו.אם אתם סובלים לעיתים קרובות את התנאים הבאים : טקסט מטושטש כאשר קריאה, סחרחורת בעת שימוש במחשב, תכופים עייפות עיניים, כאב, יובש, וכאבי ראש.כן, אתה צריך זוג משקפי קריאה כדי לעזור לך.כאשר אתה לובש את זה, KIYOJIN עדשות בלוק כחול אור, קרני UV לעיניים שלך, ובו בזמן להביא את הצבעים האמיתיים ו-HD ראייה, ומאפשר לך ליהנות בידור ועבודה.אם אתם סובלים לעיתים קרובות את התנאים הבאים : טקסט מטושטש כאשר קריאה, סחרחורת בעת שימוש במחשב, תכופים עייפות עיניים, כאב, יובש, וכאבי ראש.כן, אתה צריך זוג משקפי קריאה כדי לעזור לך.כאשר אתה לובש את זה, KIYOJIN עדשות בלוק כחול אור, קרני UV לעיניים שלך, ובו בזמן להביא את הצבעים האמיתיים ו-HD ראייה, ומאפשר לך ליהנות בידור ועבודה.כאשר אתה צופה מרגש תחרויות, לקרוא מדריכים ב גופנים קטנים, ביצוע יפה של עבודות יד, כתיבה, השתתפות בפגישות, עבודה, וכל דבר אחר.כאשר אתה לא צריך להשתמש במשקפיים במשך זמן מה, רק לתלות אותו סביב הצוואר שלך, כך שאתה יכול למצוא במהירות את זה בפעם הבאה שאתה משתמש בו.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה