• טרי
1080P HD אלחוטית נורה WiFi מצלמה, מצלמת אבטחה חיצונית, הנורה מצלמה, הביתה מעקב מרחוק המצלמה 360 מעלות נוף פנורמי חכם בהבחנה גבוהה מצלמת מעקב (1 PC)

1080P HD אלחוטית נורה WiFi מצלמה, מצלמת אבטחה חיצונית, הנורה מצלמה, הביתה מעקב מרחוק המצלמה 360 מעלות נוף פנורמי חכם בהבחנה

Rating 
ILS 58.47

של הסחורה
במלאי

♦[קל אלחוטית ההתקנה] - מצלמה זו יכולה להיות מותקנת עם רגיל הנורה E27 בסיס (110 V~240 V) ללא תוספת שלבי ההתקנה.אז אתה רק צריך לחבר את המצלמה למערכת הנתב, פתח את היישום, להגדיר את המצלמה דקות בתוך זה. ♦[צפייה מרחוק ראיית לילה] - המצלמה שלנו יכול לשלוט על זווית צפייה דרך האפליקציה, אתה מרחוק יכול לצפות בו בכל עת ובכל מקום באמצעות הטלפון, אתה יכול לראות תמונות ברורות אפילו בחושך מוחלט. ♦[זיהוי תנועה, זמן-אמת האזעקה] - זה פאן-ו-ביליארד מעקב המצלמה משתמשת מאוד חיישן תנועה רגיש.לאחר התחברות לאינטרנט, המצלמה מזהה את התנועה של אובייקט, זה יהיה להקליט את הסרט להודיע לך דרך האפליקציה. ♦[1080 P&פאן הטיה] - זה פאן להטות Wi Fi המצלמה יכולה לספק לך תצוגה ברורה בכל עת.אתה יכול לשלוט על המצלמה זווית צפייה דרך האפליקציה כדי להשיג הצגת 360 מעלות, ללא נקודות מתות. ♦[דו-כיווני אודיו באיכות השירות] - Built-in מיקרופון ורמקול, הנורה מצלמת אבטחה מאפשרת לך לנהל שיחה עם המבקרים שלך, תודה על התמיכה והאמון.אם אתה לא מרוצה עם המוצר שלנו, אנא פנה אלינו בזמן, אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לגרום לך 100% מרוצה.פרמטר מוצר : טווח ראיית הלילה : 10-15 מטר התמיכה גורמים : עבור IOS, אנדרואיד 4.0 או מעל PTZ זווית : אופקי 355° אנכית 60° פונקציה : זיהוי תנועה/קול אינטרקום/אינפרא אדום מצב מיתוג אוטומטיים שמע פרמטרים : מיקרופון מובנה/דיבורית רשת אלחוטית : wifi תמיכה ברשת אלחוטית pruduct גודל : 17.5x6.5cm Include : 1x המצלמה.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה