• טרי
2 1/2 אינץ בורג אגודל מפתח מתכוונן 304 נירוסטה צינור מלחצי צינור מלחציים, תולעת הילוך, צבתות, מייבש פתח מלחציים, אוסף אבק, רכב, RV מלחציים 10 pack ... (2 1/2 צינור מלחציים)

2 1/2 אינץ בורג אגודל מפתח מתכוונן 304 נירוסטה צינור מלחצי צינור מלחציים, תולעת הילוך, צבתות, מייבש פתח מלחציים, אוסף אבק,

Rating 
ILS 17.25

של הסחורה
במלאי

אין יותר כלים! – הגדר את הכלים הצידה כאשר התקנת את צינור האוורור או צינור עם אלה שימושי, קל להדק את צינור/צינור מלחציים.המקום של קלאמפ איפה את צריכה פשוט לסובב את המפתח כדי לשחרר או להדק אותם.גדול, קל להפוך מפתח - קל להפוך וקל לראות כחול של המפתח עשוי מקרן חזק ועמיד פולימר.המפתח נועד להפוך את אבטחת האו " ם-אבטחת של הצינור הרבה יותר קל על הידיים.לא יותר מפרק קורע שטוח ראש בורג נהגים או זעיר מפתחות ברגים.פשוט סובב את המפתח בכיוון השעון כדי להדק, נגד כיוון השעון כדי לשחרר.משמש לעתים קרובות ביישומים אלה – אלה ייחודיים מלחציים משמשים בדרך כלל באבטחת צינור עבודה, מייבש פתחי אוורור, אוסף אבק צינורות, צנרת, גדול כבל, צינורות pvc ועוד.אידיאלי לשימוש כלי רכב, תעשייה, מכונות, חקלאות, סירה/ימית, מגן, פנאי כלי רכב, כלי בית ועוד.עובד עבור שניהם פנימי או חיצוני משתמשים. 304 נירוסטה מצמד - 2 ½ " קוטר גדול הצינור צינור קלאמפ (כולל דיור, הלהקה פנימי בורג עשויים פרימיום 304 פלדת אל-חלד.זה הופך את מהדק חזק, עמיד, עמיד בפני חלודה. מה שהופך את זה אידיאלי עבור יישומים רבים בחנות או בבית.גמיש מתכוונן גודל טווח - 2 1/2 סנטימטר הצינור מלחציים גמישים ולא עביד עם די רחב גודל מתכוונן בטווח של appx. 2-7/8" (2.877" או 73.08 מ " מ) מלא קוטר למטה כדי appx. 1-7/8" (1.874" או 47.61 מ " מ) שלה, הכי קומפקטי בקוטר. 304 נירוסטה מצמד - צינור צינור מלחציים כולל דיור, הלהקה פנימי בורג עשויים פרימיום 304 פלדת אל-חלד.זה הופך את מהדק חזק, עמיד, עמיד בפני חלודה. מה שהופך את זה אידיאלי עבור יישומים רבים בחנות או בבית.כאשר באופן מלא התיר 2 1/2" צינור מלחציים להגיע ל-2 7/8" וכאשר הידקו את כל הדרך לסגור על 1 7/8" קוטר.שמור את זה בחשבון בעת תכנון הפרויקטים שלך.למדוד את הפתחים מחוץ קוטר להיות בטוח שזה יעבוד עם אלה צינור מלחציים.עם הייחודית ציוד תולעת מנגנון clamping, זה קלאמפ יהיה בתפקידו ללא מנגנון החלקה.משמעות הדבר היא כי ברגע מלחצת הידוק על הנמל, אחוי, לצינור המיזוג או צנרת, הסיכויים שלה לא הולכת לשום מקום!.גמיש גודל טווח 1-7/8 ל 2-7/8"עשוי 304 אל חלד Steel Rust וקורוזיה Resistant Ideal לאיסוף אבק תעשייתי, מסחרי הביתה use Easy כדי לסובב מפתח עבור הסרה מהירה וזריזה attachment Worm ציוד סגנון מנגנון clamping.זה לא נשמע כמו הרבה, אבל לדמיין מצרף את מייבש צינור, או איסוף אבק צינור יציאת ולא שיש כדי להגיע מברג!עם אלה מלחציים, זה המציאות, וזה הופך את חיבור והסרה של הצינור כל כך הרבה יותר קל!.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה