• טרי
SENTO מרתף קלאסי אביזרי אמבטיה סט, מתכת כבדה חובת אמבטיה חומרה להגדיר קיר רכוב, כולל חלוק הוק, סטנדרטי, מחזיק נייר טואלט, מגבת, טבעת 24 מגבת בר (4 חלקים, פליז סאטן)

SENTO מרתף קלאסי אביזרי אמבטיה סט, מתכת כבדה חובת אמבטיה חומרה להגדיר קיר רכוב, כולל חלוק הוק, סטנדרטי, מחזיק נייר טואלט,

Rating 
ILS 70.48

של הסחורה
במלאי

כל מתכת הבנייה - מפוברק עם הכבדות למות יצוק אבץ, להבטיח עמידות longevity.ISO 9001 ו-ISO 14001 מוסמך היצרן.לפיכך, השירותים חומרה להגדיר את הפתרון המושלם לחדר האמבטיה שלכם משתמש בעיות.לסיים את פני השטח - SENTO אביזרי אמבטיה סט יד מלוטש עם כל פרט ופרט.גובה איכות ציפוי תהליך עובר עם 24hrs תרסיס מלח בדיקות.4-piece סט מעוצב של מתכת מוצקה כי הוא סיים יפה פליז סאטן.זה יאפשר אחד סט שלם כדי לעמוד במבחן הזמן.קל להתקנה - SENTO accesorios דה שירותים הוא סופר קל להתקנה, יכול להיות מצויד רק כמה דקות.התקנת ערכת סט כולל הרכבה בסוגריים, ברגי הרכבה קיר גבס עוגנים, עם מדריך כדי לעזור לעשות את העבודה קלה יותר.חלקה חיבור - לכל דקורטיביים בסגנון, אמבט שלנו חומרה להגדיר הסתיר את הפוסטים להפוך את bathware נראה יותר אלגנטי ומסוגנן.זה פשוט מראה קלאסי עם בורג נסתר עיצוב בבסיס של המחזיק. 4 חתיכות BATHWARE סט הכולל : 24 אינץ ' מגבת בר סטנדרטי, מחזיק נייר טואלט, מגבת הטבעת, חלוק הוק.עיצוב קלאסי הוא אידיאלי עבור חדר האמבטיה, מקלחת חיצונית ולא לשפץ ארון אמבטיה, ארון מטבח, חדר כביסה, חדר ישיבות, וכו'.את הקרס של מחזיק בר ממשיך נייר מנפילה.עיצוב מעולה לאפשר את הטבעת כדי לשמור על זוויות שאתה רוצה, להציל את החלל, להביא נוחות.שלבי ההתקנה.שלב 1. אתר שבו ברצונך להתקין את המוצר.מקום בסיס על הקיר עקבות סביב עם עיפרון (איור 1).שלב 2. מניחים את צלחת הרכבה במרכז של העיפרון מתאר אתה פשוט עשה.באמצעות הרכבה צלחת כתבנית, לסמן את המיקום של בורג חורים. (איור 2).שלב 3. תרגיל מנוגדים חורים במקומות המסומנים עם 1/4" (6 מ " מ) קצת (איור 3).שלב 4. להכניס את העוגנים את החורים עם פטיש עד מיושר עם הקיר (איור 4).שלב 5. בורג הרכבה צלחת (עם השפתיים פונה החוצה) אל הקיר עם ברגים (איור 5).שלב 6. מניחים את האביזר פוסט, עם setscrew פונה כלפי מטה, מעל צלחת הרכבה על ידי הידוק מחוררת setscrew עם ראש שטוח מברג עד הבסיס הוא קבוע בחוזקה (איור 6).

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה