• טרי
MHDMAG מגנט ערכת דייג דו צדדית עם וו וכפפות,מגנט לדוג עם 1000lbs בשילוב כוח נדיר Earth ניאודימיום עם 100FT החבל עבור מגנטי לדוג,אחזור בעוד הנהר.

MHDMAG מגנט ערכת דייג דו צדדית עם וו וכפפות,מגנט לדוג עם 1000lbs בשילוב כוח נדיר Earth ניאודימיום עם 100FT החבל עבור מגנטי

Rating 
ILS 64.48

של הסחורה
במלאי

【עיצוב ייחודי】שונים עם כללי דיג מגנט מלא עם פחות מגנט וברזל חומר בתוך מעטפת ברזל של מגנט בשוק, דיג מגנט עם מבנה מיוחד זה מלא מלא עם מגנט בתוך מעטפת ברזל.כך זה עם הרבה יותר כוח מגנטי וזה יכול לספוג את הפריטים גדולים יותר או כבד או לא סדיר. 【חזק מגנט】הדיג מגנט עשוי ניאודימיום נדיר earth מגנט עם עיצוב ייחודי זה דו צדדי מגנטי כוח. 2.63 ב קוטר של המגנט יכול להיות שנתתי לך מתאים מגנטי כלי דיג. 1000 LBS בשילוב כוח 500 ליבראות כל צדדי כוח לספק לך את מדהימה מתעניין של restrieving. 【דיג מגנטי ערכת】הדיג מגנט קיט כולל אחד דו צדדי דיג מגנט, 100 FT החבל,זוג כפפות אחד ואחד וו,אחד threadlocker.הדיג מגנט ערכת לחסוך הזמן שלך כדי לחפש את המצורפת פריטים לדיג מגנט, MHDMAG דיג מגנט ערכת לתת לך להשלים את החליפה, פשוט קח את זה שלך מגנטי דיג. 【שימוש נרחב】הדיג מגנט הערכה יכולה לשמש כדי למצוא אוצרות, חילוץ מתחת למים, מגנטי לדוג בנהר או באגם, מושכים, מרימים לשום מקום.מטבעות, להבים, ברגים, אופניים, מוטות ברזל או אחרים מן התת ייתן לך את הכיף שלך חיצונית activies.כאשר חפצים כבדים מדי, הקרסים יכול לספק עזרה אחרת.גם אתה יכול להשתמש במגנט כדי לחפש משהו ישן או מסתורי. 【אחרי מכירות】אנחנו מתמחים סוגים רבים של מוצרי מגנט, מספר שנות ניסיון של מגנט תעשיית לגרום לנו פשוט רוצה לספק את המוצרים הטובים ביותר עבורך.אם יש שאלות לגבי המוצרים שלנו, פנה אלינו בחביבות, בחופשיות.לספק את השירות הטוב ביותר בשבילך הוא המטרה שלנו, להיות סמוך ובטוח לנו.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה