• טרי
Gatorback מקצועית חשמלאי כלי חגורה משולבת w/מרופדות נוחות החגורה (גדולים במיוחד 40-44 מותן). מאוורר נוחות חגורה עם הכבדות שקיות עבור חשמלאים, נגרים, המפליל.

Gatorback מקצועית חשמלאי כלי חגורה משולבת w/מרופדות נוחות החגורה (גדולים במיוחד 40-44 מותן). מאוורר נוחות חגורה עם הכבדות

Rating 
ILS 148.43

של הסחורה
במלאי

זיעה פחות עם Gatorback אוויר מאוורר כלי החגורה ריפוד לנשימה בד.ידיות נשיאה לגרום תחבורה, מקבל את החגורה לסירוגין קל.בצד שמאל אטב כיס יש 9 כיסים.בצד ימין חשמלאי כלי פאוץ יש 18 כיסים קלטת שרשרת.נבנה קשה עם Dura Tek 1250 בד, בר-טק תפירה, מתכת מסמרות ואת צפיפות גבוהה האינטרנט-core.בוא להרגיש את ההבדל הכי נוח חגורת כלי עבודה עשוי.בהשראת תנין חזר כלי זה החגורה מציע מדהימה נוחות, תמיכה ואוורור.זה כלי החגורה תכונות הייחודי שלנו מאוורר ריפוד כדי לעזור לך להזיע פחות.יש גם ידיות נשיאה להעברה קלה ולשים את החגורה על להוריד.בנוסף לכל כיס תוכנן לשאת את הכלים של חשמלאי מקצועי.ואתה לא צריך לדאוג לגבי קשיחות כי חגורות אלה מובטח קשה.נבנה עבור קבלנים מקצועיים כל קבלן Pro של Gatorback מוצרים מובטח קשה ולא תמיד נוחים כולל : 201-חשמלאי כלי פאוץ', 202-חשמלאי 9 כיס כיס, 602-פטיש נרתיק, 604-הקלטת קליפ, 500 XL-מאוורר צר נוחות החגורה 550 XL עור טיפ החגורה.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה