• טרי
חדש Numbskin קרם אלחוש 5% לידוקאין הרדמה מקומית– משחק מהר קעקוע קרם מאלחש עמוק הקלה בכאב & קרם מאלחש Microneedling/פירסינג/Microblading/הסרת שיער בלייזר (3 צינורות)

חדש Numbskin קרם אלחוש 5% לידוקאין הרדמה מקומית– משחק מהר קעקוע קרם מאלחש עמוק הקלה בכאב & קרם מאלחש Microneedling/פירסינג/Microblading/הסרת

Rating 
ILS 76.50

של הסחורה
במלאי

✅【לדמיין את עצמי לא מפחד להרגיש כאב יותר?】מה אם אתה יכול סוף סוף לעשות את זה סקסי פירסינג או קעקוע שאתה תמיד חולם על זה, בלי להרגיש שום כאב.הלידוקאין שמנת 5% ייתן לך את החופש כדי לגרום להם לקרות, הרבה יותר.מה אתה מחכה?. ✅【להפסיק את הכאב לפני ביצוע הקעקוע שלך : 】קעקועים באזורים רגישים הם הכי כואב.איך לוודא שאתה לא הולך להפסיק באמצע כמו זה יכול לקחת כמה שעות?קעקוע מקומי לידוקאין 5% ימנע את הכאב, שנמשך עד 4 שעות על כל חלק של הגוף שלך, אין יותר מה לומר. ✅【100% ללא אכזריות המוצר לא חיות שימשו לבדיקות. ✅【להגן על העור בזמן הסרת שיער בלייזר : 】אתה חולם על מושלם, רך וחלק הגוף אבל מקבל לייזר מפגש הוא גורם לך להסס?אתה צודק, זה לא אפשרי לעשות זאת בלי להרגיש את הכאב.זה משחק מהר הקלה על כאב קרם תכין אותך תוך 15-30 דקות. ✅【לחיות חיים חינם של כאב שוב : 】קבוע כאב עצבי הרגליים או הידיים יכול יש השפעה על חיי היום יום שלך.מצב הרוח מתנדנד, מתקשה להירדם או מרגיש אנרגיה נמוכה, יכול למנוע ממך לעשות את הדברים שאתה אוהב & לבלות זמן איכות עם המשפחה שלך.Numb Skin רגל של הקלה בכאב מוצרים לחסום את הכאב במשך שעות.לידוקאין הוא אחד הפופולריים ביותר של הרדמה מקומית בשימוש על ידי רופאים בכל העולם, בשל התחלה מהירה של פעולה, שלה השפעה זמנית.Numb Skin יפסיקו את שידור של העצבים. עקב אפקט אלחוש מקומי.במילים אחרות, הכאב הודעה אף פעם לא עושה את זה כל הדרך שלנו, המוח!אחרי כמה שעות, האפקט נעלם ללא כל סכנה לגוף שלך.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה