• טרי
ABOOFAN 4Pcs סנט סיינט, פטריק יום טבעות מפיות תלתן טבעות מפיות שמרוק טבעות מפיות מחזיק מפיות טבעת שולחן צד קישוט ( ירוק )

ABOOFAN 4Pcs סנט סיינט, פטריק יום טבעות מפיות תלתן טבעות מפיות שמרוק טבעות מפיות מחזיק מפיות טבעת שולחן צד קישוט ( ירוק )

Rating 
ILS 24.60

של הסחורה
במלאי

את פשוט ויפה בסגנון וצבע יכול להביא לך חוויה חזותית מעולה, וטיב העבודה היא מעולה.יש להם מגוון רחב של יישומים, במיוחד בבית שלך מסיבה.את מעולה עיצוב אופנתי אופנתי, בקו אחד עם רוב העמים אסתטיקה.הם המפלגה הגדולה או מלון אספקה, קלה לאחסון.עיצוב ייחודי, מתאים למסיבות ערב, חתונות, נשפים, קייטרינג וכל אירועים מיוחדים.אלה יפה מפית אבזמים להתאים את בתיהם שולחן קישוט טוב מאוד.תיאור האלה תלתן לעצב טבעות מפיות שיהיה בסדר, אומנות יכולים לשמש במשך זמן רב, יכול לענות על הצרכים של משתמשים ביתיים, הם, הם נוחים לשימוש הבא.אלה טבעות מפיות הם הבחירה המושלמת עבור קישוטי שולחן חגיגי.תכונות - צבע : ירוק, חומר : סגסוגת,- גודל : 5. 00 X4. 50 X4. 00cm/ 1. 97 X1. 77 X1. 57inch,- יש להם מגוון רחב של יישומים, במיוחד בבית שלך מסיבה. את מעולה עיצוב אופנתי אופנתי, בקו אחד עם רוב האנשים' s אסתטיקה.- אלה יפה מפית אבזמים יכול להתאים את הבית שלך' s השולחן קישוט טוב מאוד. את פשוט ויפה בסגנון וצבע יכול להביא לך חוויה חזותית מעולה, וטיב העבודה היא מעולה.- הם המפלגה הגדולה או מלון אספקה, קלה לאחסון.עיצוב ייחודי, מתאים למסיבות ערב, חתונות, נשפים, קייטרינג וכל אירועים מיוחדים.- צבע : ירוק גודל : 5 X4. 5 X4 CM החבילה כולל 4 x מפית אבזמים.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה