• טרי
2Pack אש שמיכה חירום, הישרדות, AQUEENLY פיברגלס אש שמיכה חירום אש מקלט בטיחות, כיסוי עבור מטבח, מכוניות, קמפינג, צלייה, משרד, מחסן (x 39.4 39.4 ב)

2Pack אש שמיכה חירום, הישרדות, AQUEENLY פיברגלס אש שמיכה חירום אש מקלט בטיחות, כיסוי עבור מטבח, מכוניות, קמפינג, צלייה, משרד,

Rating 
ILS 16.47

של הסחורה
במלאי

????חומרים באיכות גבוהה - אש חירום, שמיכות עשויות סיבי זכוכית בד עם בידוד טוב ואת טמפרטורת עבודה עד 1022℉ (550℃).זה מכבה את האש על ידי בידוד אוויר, מתאים מכבה את שניהם נוזלים ושומן אש. ????קל לשימוש - פשוט תוריד אש שמיכה, מכסה במלואה את השמיכה כדי לכסות את מקור אש, חכה שניה כדי לוודא את האש לגמרי כבוי.יכול לשמש לאחר הכשרה פשוטה, נהדרת עבור כולם, אפילו קשישים ובני נוער. ????הישרדות שמיכה חירום - האש המגן נועד כדי לכבות שריפה קטנה, יכול לשמש גם כאמצעי בטיחות לכסות לברוח שטח גדול של אש.חובה בבית שלך ואת המכונית ערכת הישרדות.אנחנו מאוד מקווים שאתה לא צריך להשתמש בזה. ????ישימות במקומות & SAFE - חיוני בבית-בטיחות המכשיר במקרה חירום.נהדר, הבטוחה מטבח, אח, גריל, מכונית, משרד, קמפינג ועוד. 100% רעיל, בטוח לשימוש על מבוגרים וילדים, כמו גם את חיות המחמד שלכם. ????יותר נוח - האש שמיכה קל יותר לשימוש מאשר מסורתיים כיבוי אש, קל לנשיאה והוא יכול עדיין לשמור על המקום נקי אחרי לדעוך.כדי להבטיח את הבטיחות שלך ושל המשפחה שלך, בבקשה להחליף אותו עם אחד חדש לאחר השימוש.אש חירום, שמיכות עשויות סיבי זכוכית בד עם בידוד טוב ואת טמפרטורת עבודה עד 1022℉ (550℃).האש שמיכה משמש כדי לחתוך את אספקת החמצן האש, ובכך מוציא את זה החוצה.שמיכות חייבים להיות אטומים באופן הדוק משטח יציב סביב המדורה.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה