• טרי
Kadimendium חלקי נירוסטה סוג מתג זרימה, HFS-20 SPDT אנשי קשר ההנעה זרימת מפסק זרימת מים מתג המים בקרת זרימה עבור בקרה אוטומטית

Kadimendium חלקי נירוסטה סוג מתג זרימה, HFS-20 SPDT אנשי קשר ההנעה זרימת מפסק זרימת מים מתג המים בקרת זרימה עבור בקרה אוטומטית

Rating 
ILS 51.13

של הסחורה
במלאי

IP54 רמת הגנה : הגנה הציון IP54, את microswitch קשר החיים 100,000 פעמים.מוצר ושירות אחריות : אם יש לך שאלות או הצעות לגבי זרימת המים לעבור, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנחנו נענה לך בזמן, ואנחנו נהיה לשירותך בכל עת.אוטומטי ניתוק : כאשר קצב הזרימה עולה על ערך שנקבע, נוזל נוהג להב ו-micro switch, את SPDT קשר יכול להתחבר מעגל ונתקו את השני במעגל.חיי שירות ארוכים : זה ההנעה מתג שליטה עשוי מחומרים באיכות גבוהה והוא יכול לשמור על ביצועים יציבים יחסית במשך תקופה ארוכה של זמן.יכולת כוונון : בקרת זרימה ערך הוא מתכוונן, חזור על פעולה נקודה יציבה.זה משמש כדי למדוד את מצב דינמי של הנוזל זורם דרך צינור, כגון : מים, אתילן, אתילן גליקול ונוזלים אחרים, שאין להם שום מאכל השפעה על נחושת.כאשר קצב הזרימה עולה על ערך שנקבע, נוזל נוהג להב ו-micro switch, את SPDT קשר יכול להתחבר מעגל ונתקו את השני במעגל.בקרת זרימה ערך הוא מתכוונן, חזור על פעולה נקודה יציבה.הגנה הציון IP54, את microswitch קשר החיים 100,000 פעמים מושלם עבור מערכת מים, מערכת מיזוג אוויר מרכזית, מים קירור יחידה.

הוא גדול מהמידע

Model:
HFS-25
Voltage:
6-380V
Control mode:
Paddle 
Switch type:
SPDT
Material:
304 stainless steel body, copper connector,  phosphor bronze bellows
Connector:
1 / 25mm
Max.working pressure:
1.0MPa
Ambient temperature:
0~60℃
Liquid temperature:
-10~100℃(Fluid without icing)
Contact life:
1000000 times
Microswitch Voltage:
220VAC
Microswitch Current:
15A
Weight:
Approx.416g/ 14.7oz
Package List:
1 * Water Flow Switch :
5 * Paddle :
1 * User manual :
Installation method:
1. Open the flow switch :
2. The switch has been set at minimum flow rate. Turn the adjusting screw counterclockwise to increase the flow setting value. :
3. Press the target to check whether the micro switch can work normally. Excessive clockwise rotation of the adjusting screw may to the failure of the flow switch. :
4. After the installation, please press the lever of the flow switch several times to check. If there is no click sound, turn the adjusting screw counterclockwise until there is click sound. :
5. The adjustment screw of lacquer seal is only used for the first time to adjust the state of flow switch. :

מוצרים בקטגוריה