• טרי
CDQYA ורוד נסיכה סגנון זמן - מצרך כותנה ארבעה חלקים ילדה רקמה כל - כותנה השמיכה לכסות את החתונה מצעים (צבע : ורוד 5-Piece Suit, גודל : 2 מטר)

CDQYA ורוד נסיכה סגנון זמן - מצרך כותנה ארבעה חלקים ילדה רקמה כל - כותנה השמיכה לכסות את החתונה מצעים (צבע : ורוד 5-Piece

Rating 
ILS 1207.83

של הסחורה
במלאי

לבחור זמן - מצרך בד כותנה, גבוה נחשב וצפיפות גבוהה בד כותנה.עדין וחלק לגעת בעור ידידותי ורך, להביא נוח לישון.גבוה יותר נחשב, עדין החוט, ויותר עדין וחלק של בד ארוג.מעולה רקמה, חזק תפרים, באיכות טובה כל תפר וחוט.את צבע טהור הכרית ואת השמיכה לכסות היטב להגדיר את האלגנטיות של הסוויטה.לבחור זמן - מצרך בד כותנה, גבוה נחשב וצפיפות גבוהה בד כותנה.עדין וחלק לגעת בעור ידידותי ורך, להביא נוח לישון.גבוה יותר נחשב, עדין החוט, ויותר עדין וחלק של בד ארוג.מעולה רקמה, חזק תפרים, באיכות טובה כל תפר וחוט.את צבע טהור הכרית ואת השמיכה לכסות היטב להגדיר את האלגנטיות של הסוויטה.תמציתי, אך לא פשוט, אלגנטי וחינני, מביא לך אלגנטית איכות החיים.specification Material : 100% Cotton Color : כמו shown Size : 1.5/1. 8m ארבעה חלקים סט : השמיכה לכסות. 200*230*1, מיטה זוגית 245*250*1, מקרה כרית 48*74*22. 0m ארבעה חלקים סט : השמיכה לכסות. 220*240*1, מיטה זוגית 245*270*1 הציפית 48*74*2. חבילת content Four - piece suit : שמיכה לכסות, סדין למיטה, זוג pillowcases Five - חתיכת קבוצה : אחת השמיכה לכסות, אחד עם מיטה זוגית, זוג ציפות, אחד קטן על כרית( כולל הליבה)שישה חלקים חליפת : אחד השמיכה לכסות, אחד עם מיטה זוגית, זוג ציפות, זוג אחד של הכרית מכסה( ללא הליבה)שבע חתיכת קבוצה : אחת השמיכה לכסות, אחד עם מיטה זוגית, זוג ציפות, אחד קטן על כרית( כולל core), זוג אחד של הכרית מכסה( ללא הליבה) אם יש לך שאלות על המוצר, אנא צור איתי קשר, אנחנו ניצור איתך קשר בתוך 24 שעות לתת לך תשובה מספקת.אם יש לך שאלות על המוצר, אנא צור איתי קשר, אנחנו ניצור איתך קשר בתוך 24 שעות לתת לך תשובה מספקת.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה