• טרי
סיבוב תיקו, M4x0.7mm יש חוזק גבוה התנגדות ללבוש חיבור עמודה עבור עבודה מוזרה על הפלת אחריות על מכונאי עבור בטלן(אורך 43mm)

סיבוב תיקו, M4x0.7mm יש חוזק גבוה התנגדות ללבוש חיבור עמודה עבור עבודה מוזרה על הפלת אחריות על מכונאי עבור בטלן(אורך 43mm)

Rating 
ILS 144.00

של הסחורה
במלאי

משמש בטלן או נושא פיר, יכול לשמש גם כדי לתקן את החלקים יחד, לשחק נוסף תמיכה מבנית תפקיד.עשוי סגסוגת אלומיניום, עם anodized טיפול פני השטח, יש חוזק גבוה ועמידות בפני שחיקה.עמודים אלה יש תקן M4 x 0.7 מ " מ חוט הן בחוזקה מחובר בלי רפיון או פערים.אלה סגסוגת אלומיניום עמודות משמשים לעתים קרובות בתוך המרחב בין פני השטח של אובייקטים, או לשמש מחברים בחללים עם פינות קטנות או פערים.יכול לשמש כדי להגביר את קשיחות מבנית בין מקבילים צלחות (מהדקים בפינות) או רווחים עם פערים קטנים.תכונה : 1. אלה סגסוגת אלומיניום עמודות משמשים לעתים קרובות בתוך המרחב בין פני השטח של אובייקטים, או לשמש מחברים בחללים עם פינות קטנות או פערים.2. משמש בטלן או נושא פיר, יכול לשמש גם כדי לתקן את החלקים יחד, לשחק נוסף תמיכה מבנית תפקיד.3. יכול לשמש כדי להגביר את קשיחות מבנית בין מקבילים צלחות (מהדקים בפינות) או רווחים עם פערים קטנים.4. עשוי סגסוגת אלומיניום, עם anodized טיפול פני השטח, יש חוזק גבוה ועמידות בפני שחיקה.5. עמודים אלה יש תקן M4 x 0.7 מ " מ חוט הן בחוזקה מחובר בלי רפיון או פערים.מפרט : סוג פריט : סיבוב Standoff Material : אלומיניום alloy Outer קוטר : Approx. 6 מ " מ / 0.2 in Surface : Anodized Purpose : פני שטח מרווח, תמיכה מבנית רשימת החבילות : 10 x סיבוב תיקו.

הוא גדול מהמידע

Item Type:
Round Standoff
Material:
Aluminum alloy
Outer Diameter:
Approx. 6mm / 0.2in
Surface:
Anodized
Purpose:
Surface space interval, structural support
Package List:
10 x Round Standoff :

מוצרים בקטגוריה