• טרי
OUTOGO מדע ערכות עבור ילדים בגילאי 8-12 , גזע צעצועים נטענת נייד או אנרגיה סולארית רובוט ערכת DIY בניית פרויקטים חינוכיים יום הולדת החלל מתנות עבור 7 8 9 10 11 12 13 בת בנים בנות ב?

OUTOGO מדע ערכות עבור ילדים בגילאי 8-12 , גזע צעצועים נטענת נייד או אנרגיה סולארית רובוט ערכת DIY בניית פרויקטים חינוכיים

Rating 
ILS 32.98

של הסחורה
במלאי

【6 סוגים שונים של רובוטים לבנות】זו קבוצה של נושאים החלל, צעצוע, באמצעות סט של חלקי חילוף, יכול לבנות שישה סוגים של רובוט שטח דגמים : תחנת החלל, כלב רובוט, חקר, רובר, אסטרונאוט ו המטוס.עשיר טפסים יכול להביא יותר כיף לילדים. 【החלל צעצועים סטים】כמה רובוטים שתי אספקת אנרגיה מצבים.אחת היא להשתמש פאנלים סולאריים.הרובוט יכול לנוע בשמש או תחת תאורה מעל 100 W.אחת היא להשתמש בסוללות נטענות.אתה צריך לארוז את עצמו סוללות לתוך הסוללה מודולים הניתנים על ידינו, כדי לחייב.זה גם מאפשר לילדים להפוך רובוטים לנוע בתוך הבית או בחוץ. 【גזע חינוך מדעי】זו קבוצה של צעצועים תומך גזע חינוך, חינוך מדעי.זה לא רק פעילות גופנית של ילדים, חשיבה, דמיון ויצירתיות להשיג את הניסיון הראשון בהנדסת מכונות, אבל גם להשלים בהצלחה את הרכבה לילדים בגילאי 8-12 תחת הדרכתו של מדריך או עם סיוע של ההורים שלהם. 【DIY כיף משחקים עבור ילדים 8-12】בניית רובוט יכול לא רק להביא לילדים שעות של כיף, אלא גם לתת לילדים ללמוד דברים שימושיים.באותו הזמן, זה תורם לתת לילדים להתרחק אינטליגנטי מכשירים אלקטרוניים, כגון משחקי וידאו, ולעשות כמה משחקים, כי הם מועילים לילדים. 【ליום הולדת מתנה עבור ילד ילדה 8-10】כל החלקים יציב ועמיד.מתנה נהדרת ליום הולדת,חג המולד,חנוכה,חג הפסחא,גזע,מחנה קיץ,פעילויות חזרה לבית הספר.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה