• טרי
רטרו משחק מיני,המכונה כף יד קונסולת משחק עם 400 קלאסית FC משחקים 2.8 אינץ מסך בצבע תמיכה פלט טלוויזיה , מתנות יום הולדת לילדים, מבוגרים (גיים-בוי כחול)

רטרו משחק מיני,המכונה כף יד קונסולת משחק עם 400 קלאסית FC משחקים 2.8 אינץ מסך בצבע תמיכה פלט טלוויזיה , מתנות יום הולדת לילדים,

Rating 
ILS 31.93

של הסחורה
במלאי

★מובנה 400 סופר משחקים קלאסיים מבוא מובנה 400 רטרו משחקים מסוף , קח לך את הכיף של הילדות שלך.אם אתה מוצא שריטות על המסך לאחר receving את קונסולת המשחק,פשוט לקרוע את סרט הגנת מסך. ★סוללה נטענת מבוא נייד קונסולת משחק מובנה 800m Ah סוללת ליתיום נטענת.לא לדאוג החלפת הסוללה בעת חשמל שנגמר.המשחק ניתן לשחק עד 6 שעות בכל פעם זה תהיה טעונה במלואה. ★תמיכה לשחק בטלוויזיה מבוא יש פלט AV כבל ויפה שלטי משחק, כך שאתה יכול לחבר את קונסולות משחק לטלוויזיה ואז ליהנות חי על המסך הגדול.יותר מכך, זה גם יכול לממש הילדים חשיבה לוגית. היכולת.במשחק סיווג הצלחה, זה גם יכול להביא את הילדים, מלא ביטחון עצמי. ★נייד ואופנתי מבוא קומפקטי וקל משקל משחק וידאו כף יד עם פשוטה ולא מיושן עיצוב, מתאים לשאת את זה בכל מקום בכל זמן.הבחירה המושלמת עבור נהנה הילדות כיף מטוסים, מחנות, טיולים או בדרך לעבודה. ★מושלם מתנות עבור בנים ובנות בוגרים מבוא ארקייד פשוטים בסגנון וקל לשחק.לוויה מושלמת כדי לקדם את הילדים שלנו eyehand תיאום יכולות.זאת הפתעה יום הולדת/מתנת חג המולד עבור הילדים שלך, כל מי אוהב את בית הספר הישן משחקים.צבע : גיים בוי כחול.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה