• טרי
DGSL דלת המוסך אטמים תחתון גומי מזג האוויר הפשטה ערכת חותם רצועה החלפת אוניברסלי עמיד הסף חציצה איטום גומי 5/16 אינץ 'T מסתיים, 3 ו-3/4 אינץ' רוחב (20 רגל, שחור)

DGSL דלת המוסך אטמים תחתון גומי מזג האוויר הפשטה ערכת חותם רצועה החלפת אוניברסלי עמיד הסף חציצה איטום גומי 5/16 אינץ 'T מסתיים,

Rating 
ILS 44.40

של הסחורה
במלאי

????עיצוב חדש מבוא אוניברסלי דלת המוסך מפני מזג האוויר איטום Weatherstrip, U צורת O +טבעת השילוב, heavy duty עמיד חלקים עם טי-ערוץ מסתיים סגנון 5/16 אינץ', 3 ו-3/4 ס " מ רוחב. ????יציב ועמיד : עשה עם עמיד למים גמישים מגומי.חומר עמיד, יכול לעבוד במשך זמן רב.נשאר טוב מ-40° עד 140°. ????החותם DUSTPROOF בידוד : דלת המוסך מפני מזג אוויר אוניברסלי איטום חשפנות, heavy duty עמיד חלקים, עם 7 בידוד סיבוב שכבות, זה יכול להפחית נשמע עד 5 פעמים.לאטום את פנים וחוץ הדלת, להשאיר את המוסך חם. ????קל להתקנה : להחליף את השני זקן התחתון! כן.איטום פתחים לא בורג או מסמר היה צריך להתקין את דלת המוסך אוטם קיט. ????התאמה גמישה : אתה יכול לחתוך רצועה זו כדי להתאים את הרצפה הסף לפי הצורך שלך.הבנה דלת המוסך מזג האוויר הפשטה.אולי אתה משתמש המוסך שלך רק עבור המכוניות שלך,אולי הוא משמש גם בית מלאכה או מחסן.לא משנה מה אתה משתמש המוסך שלך, אתה רוצה לוודא שזה נשאר יבש.אחרת, מה הטעם?.עם זאת, כמה פעמים היית שם, יש לך לב קר מהרגיל.או יותר שווה.זה גם נראה ממש מלוכלך, למרות שאתה לנקות אותו באופן קבוע.ופתאום, זה נראה בהיר יותר שם מאשר כרגיל.זה הוא למה אתה צריך דלת המוסך מזג האוויר הפשטה.בדרך כלל מומלץ להסיר את הקיים שכר טרחה מהחלק התחתון של דלת המוסך.בחלק מהמקרים זה יהיה טוב כדי להתקין את החדש מקדמה על הקיים שכר טרחה עם זאת, זה הכרחי, כי חדש הפלטה מותקן היטב התחתון של דלת המוסך.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה