• טרי
HIGOPLAY ברור תיבת מגיני במקרה PS2 Xbox WiiU Gamecube GC DVD המשחק התיק, איכות פרמיה ברור במקרה פלסטיק תיבות תצוגה שרוול מגן בפני שריטות נגד אבק/שריטה (10 יח')

HIGOPLAY ברור תיבת מגיני במקרה PS2 Xbox WiiU Gamecube GC DVD המשחק התיק, איכות פרמיה ברור במקרה פלסטיק תיבות תצוגה שרוול מגן

Rating 
ILS 20.93

של הסחורה
במלאי

【תאימות】חלים PS2 / WII / XBOX, Gamecube / Wii U המשחק מקרים ו-DVD. 【לשמור את אוסף נענע】היקר ביותר שלך משחקים רכוש סוף סוף יש אפוטרופוס!בקלות מחסנית ולהציג את אוסף יקר, תוך שמירה על כל המשחק שלך במצב מצוין מוגן מפני אבק, טביעות אצבעות.אנחנו עשינו את שלנו עמיד בפני שריטות מקרים ברורים, אז זה קל יותר לקרוא תוויות כאשר הם מאורגנים בצורה מסודרת על המדף. 【אין החמרה עם הזמן】 שלנו מגן המקרים לסייע להבטיח שאתה יכול להגן על המשחק שלך לכל החיים מאז זה הפך עם חסון, ultra-עמיד & ללא כימיקלים, ריחות PET פלסטיק. 【קל לקלף את סרט מגן】 כל אחד מהם עטוף בנפרד עם משלו קל לקלף את הסרט המגן שומר על מגן מן, גרד, לפני שזה מגיע לך. 【כסף בחזרה להבטיח】 אם אתה לא מרוצה לחלוטין עם המשחק תיבת המגנים, להחזיר אותם, אנו נחזיר לך ללא היסוס.HIGOPLAY-חיים בשביל המשחקים, מטורף למשחקים!את תוספת מגן של רטרו משחקים, ואנחנו רוצים להבטיח שהם יישארו מאובטח שניתן להפעילו במשך שנים?או אולי אתה קצת נוטה תאונות קטנות סביב החדר שלך, ואת כל הגנה במקרים אתה כבר ניסיתי עד כה הפכו להיות מופרכת ולא מספקות.עכשיו!להגן על שלך האהוב, היקר משחק בציר מפני כל פגיעה בזכות זה משובח באיכות מגיני סט הביא לך.HIGOPLAY ברור תיבת מגיני במקרה, לגמרי בהתאמה אישית מתאים בדיוק!אל תהססו יותר, תאמיני לי, את אוסף יקר זקוק להם.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה